מצלמות אבטחה לעסק

בעלי עסקים רבים נתקלים בדילמה האם כדאי להתקין מצלמות אבטחה בעסק,dome
להלן מס' סיבות ויתרונות משמעותיים להתקנת מצלמות אבטחה עבור עסקים.

התקנת מערכת מצלמות, תיעוד, הקלטה ומיגון, חיונית על מנת להגן על רכוש,
אבל מעל לכל – חיי אדם.
מצלמות אבטחה לעסק מגבירות את תחושת הביטחון בקרב באי העסק, בין אם יהיו אלה לקוחות או צוות העובדים.

 

שקט נפשי

בראש ובראשונה, מערכת מצלמות אבטחה לעסק מבטיחה לכם שקט נפשי. הנוחות התפעולית והשליטה מרחוק של מערכות אבטחה מתקדמות, מספקת לבעלים אמצעי פיקוח על המתרחש בסביבת העסק מכל מקום ובכל זמן.

בטחון צוות העובדים

עובדים רבים עשויים להרגיש שלא בנוח עקב הידיעה שישנן מצלמות הצופות בהם 24/7, אך אותן מצלמות פועלות לטובתם במקרים רבים כגון התנהגות בלתי הולמת בין עובדים או תקיפה על ידי לקוחות. יתרון משמעותי נוסף הוא היכולת של ההנהלה לפנות לעובד שאינו מתפקד כראוי, לייעץ ולהסביר לפני שהמצב ידרדר ויגרום לפיטוריו או גרוע מכך.

עידוד סביבה בטוחה ונוחה ללקוחות

הסיבה העיקרית להתקנת מצלמות אבטחה באזורים מסחריים כמו מוסדות פיננסים בולטים ונמלי תעופה היא ברורה – לא רק שהמצלמות עוזרות לכוחות הביטחון של המוסד לנטר אחר המתרחש, עצם קיום המצלמות עצמן משרה הרגשת ביטחון למבקרים. אנשים נוטים להיות פחות פזיזים בהתנהגות בוטה כשהם יודעים שהם נמצאים באזור המצוייד באמצעי מעקב.

גורם הרתעה

הסבירות שמישהו יפרוץ לעסק (או לבית) תרד משמעותית אם ידע שהוא תחת מעקב. עקב כך, מרבית הפורצים והגנבים ימנעו מפריצה לעסקים בעלי מצלמות אבטחה במעגל סגור. נכון להיום, מצלמות האבטחה מעניקות לבעלים יכולת מעקב אחר המתרחש בזמן אמת 24/7 מכל מקום בעולם באמצעות הספארטפון / טאבלט / מחשב.

ראיות

הראיה הטובה ביותר היא תמונה ווידיאו איכותי של פושע שנתפס על חם בשעת מעשה. צילום איכותי ממצלמת מעקב הוא די והותר עבור המערכת המשפטית כשזה נוגע לזיכוי או העמדה לדין של חשוד. כמו כן, מומלץ לודא שמכשיר ההקלטה  (DVR או מקליט וידאו דיגיטלי) מוגדר להטבעת זמן ותאריך בסרט.

זמינות ונגישות

כיום ניתן למצוא מערכות מצלמות אבטחה טובות ואיכותיות במחיר נמוך בהרבה מבעבר. עד לא מזמן, בעל עסק היה צריך לבחור בין מערכת זולה למערכת איכותית. כיום, ניתן לרכוש מערכת מצלמות אבטחה במחיר סביר לחלוטין. מערכות אלו מגיעות עם תכונות אחסון נתונים ורוחב פס במהירות גבוהה להעברת נוחה של קבצי אודיו ווידאו גדולים במיוחד. יתרה מכך, בעל העסק יוכל להשתמש בטלפון החכם כמו אייפון או אנדרואיד על מנת לגשת למערכת האבטחה ולהתעדכן במתרחש בזמן אמת ומכל מקום בעולם.

עוזר בפתרון בעיות ועונה על שאלות

צפייה בהקלטה של מערכת תיעוד יכולה לעזור רבות בפתרון בעיות ומחלוקות. לדוגמא, מצלמות אבטחה יכולות להאיר אור על מקרים של ונדליזם ברכוש העסק. עדשות צילום מיוחדות וראיית לילה הם תוספות מבורכות במצלמות ויכולים לסייע ללכידת וידאו איכותי משלל מרחקים ובמשך כל שעות היום. טכנולוגיית גלאי תנועה (תכונה סטנדרטית ברוב מכשירי DVR), תעזור לך לדעת אם נעשית עבירה של השגת גבול.

 

לייעוץ נוסף וקבלת הצעת מחיר להתקנת מצלמות אבטחה לעסק / מפעל

צרו קשר כבר עכשיו! 054-766-9112 / 054-773-7211